Miłe słowa – opinie o Have Good Name

Zacząłem zauważać, że pod Twoim wpływem zmienił się mój sposób komunikacji. Jestem bardziej uważny, kiedy słucham, a kiedy odpowiadam, to chyba wypowiadam mniej słów i wolniej mówię. Przez to jestem lepiej rozumiany. Czuję, że jest w tym Twoja zasługa. To, jak mówisz, mi zaimponowało i chciałem Ci to napisać, bo uważam, że za mało mówi się ludziom dobrych rzeczy :)


Paweł P.,

innowator, broker technologii, popularyzator polskiej nauki


Pani Klaudio, bardzo dziękuję za współpracę! Nazwy, które nam Pani zaproponowała, są bardzo fajne :)!


Sławomir P.,


producent suplementów diety


I highly recommend Klaudia’s services to help you with the development of your personal and professional projects. Her insights, experience and skills helped me to frame and synthesize my ideas and expand my vision.


Martin B.,

international artist & actor


Klaudio, bardzo się cieszę, że mogłyśmy się poznać i porozmawiać na Dream Employer Summit 2023. Jestem cały czas pod wrażeniem Twojego wystąpienia i dużej uważności i życzliwości dla ludzi, jaką masz w sobie.


Elżbieta K.,

trenerka, konsultantka, praktyk biznesu


Dziękuję za bardzo inspirujące wystąpienie! Słuchałam, notowałam i będę przekazywać naszym managerom!


Joanna H.,

People Partner & HR Team Lead w międzynarodowej korporacji (branża transportowa)

Więcej miłych słów

Klaudia, dziękuję za dzisiejsze spotkanie w Szkole Kreatywności Centrum Kreatywności
Targowa. Świetne warsztaty!


Agnieszka A.-R.,

projektantka i kreatorka wnętrz

Jesteśmy kancelarią prawną i jakość dokumentów zarówno pod względem treści jak i formy ma dla nas ogromne znaczenie. W ostatnim czasie dokonaliśmy przeglądu naszej oferty oraz szablonów korespondencji handlowej i doszliśmy do wniosku, że wymagają one odświeżenia. Zwróciliśmy się z tym o pomoc do Klaudii. Zauważyliśmy, że jej styl komunikacji cechuje
precyzja i elegancja, na co i my zwracamy szczególną uwagę. Klaudia bardzo uważnie wysłuchała naszych potrzeb i odpowiedziała na nie w pełni – zaproponowała nam treści, które nie dość, że są dobrze dopasowane do specyfiki naszej branży, to jeszcze wiernie oddają charakter pracy naszej kancelarii. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Klaudią i z pewnością wrócimy do niej jeszcze nie raz. Szczerze polecamy!


Andrzej T., Adwokat/Senior Partner oraz Małgorzata K.,

CEO jednej z wiodących kancelarii prawnych w Polsce

Jesteśmy obiektem turystycznym, który od samego początku cieszy się dużą popularnością. Wszystko to dzięki nazwie „Statki na niebie”, którą zaproponowała nam Klaudia Rakowska. Zmierzyła się z niezwykle trudnym zadaniem, ponieważ konkurencja jest olbrzymia i bardzo ciężko się wyróżnić – nad morzem istnieje i powstaje bardzo dużo pensjonatów, hoteli i
domków na wynajem. Dlatego też utworzenie nazwy i – co za tym idzie – wizerunku nowego obiektu jest naprawdę ogromnym wyzwaniem.
W branży turystycznej najskuteczniejszą reklamą obiektu jest zadowolenie klienta, który z satysfakcją poleca go dalej, dlatego łatwo zapamiętywalna nazwa jest bardzo ważna. Nazwa „Statki na niebie” jest kojarzona z nadmorską sielanką, spokojem, odpoczynkiem, czyli tym, czego szukamy, wybierając się na wakacje po przepracowanym roku…

Klaudia utworzyła nazwę obiektu przywodzącą na myśl słowa piosenki, którą zna i lubi cała Polska, dzięki temu jesteśmy miło kojarzeni. Każdy przechodząc, przejeżdżając rowerem, bawiąc się z dziećmi na placu zabaw i widząc naszą nazwę, śpiewa: „Jak statki na niebie…”:) :) :) Z całą pewnością sukces popularności naszego obiektu zawdzięczamy nazwie.

Nazwa tak nam się spodobała, że przełożyła się też na cały charakter obiektu – statki pojawiły się na placu zabaw, w dekoracjach i na wyposażeniu naszych domków… Była więc kluczowa dla stworzenia oryginalnego klimatu naszej działalności. Z całą pewnością polecamy Klaudię i jej Have a Good Name do współpracy przy tworzeniu nazwy firmy!


Magdalena K.,

właścicielka domków nad morzem

The first time I talked with Klaudia I was looking for a “copywriter with a passion for cooking.” At that point I had just started setting up the company and I even had a name in mind that had taken me several weeks to develop. After describing my idea to Klaudia and discussing the initial task I wanted her to do, she asked me about the company’s name
(which until that point I was quite happy with). As I listened to the long silence that followed, it quickly became clear what she thought about the name. When she asked me, very tactfully, whether it was too late to reconsider, I realized that I could do better. Since then, Klaudia has helped me choose “Joy of Cooking” which is a simple, attractive and descriptive
name that captures the essence of what my company represents. It was such an obvious choice that I still wonder why I hadn’t thought about it myself.

Klaudia has quickly become an important member of the Joy of Cooking family and has
shown a lot of enthusiasm and dedication. Her support goes way beyond copywriting as she provides valuable insight and advice on different aspects of the business. I highly recommend working with Klaudia as she is willing to go the extra mile to ensure that you are getting her full support.


Nabil N.,

CEO & Founder of the gastronomic brand

Jesteśmy firmą handlową z branży IT. Zdecydowaliśmy się na stworzenie nowego biznesowego projektu i potrzebowaliśmy osoby, która nam w tym pomoże. Początkowo szukaliśmy po prostu nazwy, ale – gdy trafiliśmy na Klaudię – zrozumieliśmy, że potrzebujemy zanurkować nieco głębiej.


Z zaufaniem poddaliśmy się procesowi kreatywno-strategicznemu, by stworzyć całe DNA naszej marki – nie tylko nazwę (która dzięki temu procesowi odzwierciedla nasze wartości w 100%), ale też historię i manifest. Teraz czujemy, że nasza marka ma silny kręgosłup i może pewnie wkroczyć na rynek :).


Współpraca z Klaudią jest bardzo profesjonalna. Kilkukrotne, długie i bardzo merytoryczne spotkania pozwoliły nam nie tylko wypracować DNA naszego przedsięwzięcia, ale też sięgnąć w głąb nas samych, by lepiej zrozumieć to, co chcemy osiągnąć. To dodatkowa wielka wartość współpracy z Klaudią!


Bardzo serdecznie polecam jej firmę HaGN. Nie ma szans, żebyście się zawiedli!


Krzysztof R.,

współwłaściciel marki gamingowej

Cudowna, profesjonalna obsługa! Serdecznie wszystkim polecam!


Emilia F.,

założycielka niepublicznej szkoły podstawowej

Polecam! Profesjonalizm i niesamowita kreatywność!!!


Magdalena Z.,

przedsiębiorczyni, stylistka i właścicielka butiku z odzieżą

Dzień dobry, miałam przyjemność oglądać część Pani wystąpienia na Dream Employer Summit 2023. Dziękuję za szerzenie takich ważnych treści!


Paulina J.,

specjalistka ds. HR (branża księgowa)

Dzień dobry, nie miałam już okazji podejść po wystąpieniu, ale gratuluję Pani wystąpienia dziś. Mówiła Pani o mocy słów w Komunikacji. Ja widzę również bardzo duże pole do działań w sferze wellbeingu pracowniczego. Także dziękuję za inspirację :)


Anna J.,

People & Culture Manager, HR w międzynarodowej korporacji (branża tytoniowa)

Dzień dobry, bardzo dziękuję za wartościowe szkolenie w ramach Szkoły Kreatywności.
Bardzo mi się podobało!


Aleksandra G.,

PR consultant

Dzień dobry, Klaudia! Miałam szczęście uczestniczyć w dzisiejszym szkoleniu. Informacje były bardzo jasne i zwięzłe, zdobyłam nową wiedzę i podobało mi się. Bardzo dziękuję. Mam nadzieję, że w przyszłości spotkamy się w Centrum Kreatywności :) Wszystkiego najlepszego!


Zinoviya Sh.,

właścicielka agencji nieruchomości